Про компанію

Під торговою маркою «Козуб продукт» на Полтавщині розташовані два виробництва: молочної продукції ФОП Козуб О.С. – сиру, масла, молока та бакалійної – ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» – пластівців, борошна, круп. Компанія займається розвитком цих виробництв, а також забезпечує дистрибуцію власних продуктів та продукції інших торгових марок. Однією з метою нашої компанії є, стати відомою торговою маркою «Козуб продукт» на всій території України і не тільки.

З 2001 року ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» освоїла виробництво пластівців миттєвого приготування із зернових культур, близько 5 років працюючи тільки для В2В сегменту. Згодом, звичайно в нас виникло бажання зробити усе так, як подобається нам – вибрати найкраще зерно, розробити зручне пакування й запропонувати це все під торговельною маркою «Козуб продукт» з 2011р.

В 2013 році ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» досягла ще однієї мети  пройшли перевірку сертифікаційного органу «Органік Стандарт» та отримали сертифікат виробника органічної продукції і стали одними з перших  сертифікованих виробників органічних пластівців в Україні. Наша продукція під торговельною маркою «Козуб продукт органіка» відзначена, як на локальних виставках, так і на одній з найбільших і популярних виставок органічної продукції в світі – BIOFACH!

Усі наші дії спрямовані на забезпечення українців якісною та різноманітною продукцією. Оскільки, одним з наших пріоритетів є, Козуб Продукт – це складова здорового життя!

{literal} {/literal} {literal} {/literal}