Бухгалтер (єдиний, ФОП)

Заробітня плата: 12 000 грн
Повна зайнятість, офіційне працевлаштування
Опис вакансії

Компанія «Козуб Продукт», запрошує на роботу Бухгалтера по веденню ФОП.

Обов'язки
Ведення ФОП — 2 група, 3 група. Програма 1С8.3. Оформлення первинної документації. Нарахування та облік заробітної плати (відпускні, компенсації, лікарняні листи та інші виплати). Підготовка і здача звітності по заробітній платі. Розрахунок податків і зборів, пов’язаних з виплатою з /п, підготовка даних для їх перерахування. Облік: надходжень, продажу, переміщення, списання, повернення. Облік розрахунків з покупцями та постачальниками. Облік розрахунків з підзвітними особами. Знання касової дисципліни. Підготовка і здача звітності по ФОП.
Вимоги
вища профільна освіта (бухгалтерський облік і аудит, фінанси, економіка), досвід роботи за спеціальністю, упевнений користувач ПК, знання 1С, M.E.Doс, MS Word, Excel, знання бухгалтерського і податкового законодавства, стандартів бухгалтерії, управлінського і податкового обліку виробничого підприємства.
Бухгалтер (єдиний, ФОП)
Умови роботи
сучасний офіс; 5-и денний робочий тиждень; режим роботи: ПН-ПТ з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00, працевлаштування згідно трудового законодавства України.