торгова марка
Козуб продукт

Пластівці, крупи, каші, мука і макарони, м'які, розсільні і плавлені сири з якісної сировини. Дистриб'ютор продуктів харчування.

Торговельний представник з власним автомобілем

Заробітня плата: 15 000 грн
Повна зайнятість
Опис вакансії

Компанія "Козуб продукт" - виробник продуктів харчування оголошує про відкриття вакансії на посаду торгового представника з власним автомобілем. Офіційне працевлаштування, соціальний пакет, п'ятиденний робочий день, зручне місце розташування, дружний колектив.

Обов'язки
Своєчасно збирати дебіторську заборгованість і якісно працювати з документами. Постійно брати участь в розробці програми по збільшенню прибуткової частини.
Вимоги
Наявність власного автомобіля обов'язково. Продаж готової продукції компанії за маршрутом (17-30 заявок в день). Маршрут по Кропивницькій області. Кандидат повинен проживати в м Світловодськ або Олександрія.
Торговельний представник з власним автомобілем
Умови роботи
Стабільна і своєчасна заробітна плата. Повний соціальний пакет. П'ятиденний робочий тиждень. Сучасний офіс, навчання і тренінги за рахунок компанії. Середня заробітна плата за цією посадою становить 10 000 - 18 000 грн. Офіційне працевлаштування. Додаткові бонуси до заробітної плати за високі показники і нові рекорди. Кар'єрний ріст. Оплата амортизації автомобіля.