Виробництво

Цех з виробництва молочної продукції започаткував свою діяльність з 2008 року. За весь час свого існування виробничі потужності вдосконалювалися та модернізовувались. Наша команда постійно працює над збільшенням асортименту продукції. З метою відокремлення нашої продукції, в 2010 році провели реєстрацію торгової марки «Козуб продукт», під якою виготовляємо значну кількість продукції.

Виробництво молочної продукції
В зв’язку з розширення асортименту продукції та збільшення продажів, прийнято рішення про будівництво нового цеху по виробництву плавлених сирів. В 2016 році відбулася реєстрація нового цеху, що дало можливість двом цехам одночасно виробляти тонни продукції на рік.

На даний час маємо сертифікат, яким посвідчено, що система управління безпечності харчових продуктів ФОП Козуб О.С. стосовно виробництва відповідає вимогам ДСТУ ІSO 2200:2019 (ІSO 2200:2018, IDT).

Асортимент продукції нашого виробництва є досить різноманітним, та складається з: масла солодковершкового, сумішей вершково-рослинних, спредів солодковершкових, продуктів молоковмісних сирних кисломолочних,  соусів та соусоподібних продуктів, молока коров’ячого питного, вершків питних, кефіру, сметани, сирів м’яких та розсільних, продуктів молоковмісних сирних м’яких та розсільних, сирів плавлених та продуктів молоковмісних сирних плавлених, молока згущеного, молока згущеного вареного, згущеного продукту, згущеного вареного продукту.

Ми забезпечуємо постійний лабораторний контроль якості нашої продукції.