Економіст

Заробітня плата: 14 000 грн
Повна зайнятість, офіційне працевлаштування
Опис вакансії

Компанія «Козуб Продукт» — провідний виробник продуктів харчування, запрошує на роботу Економіста (молочне виробництво).

Обов'язки
зведення інформації планових значень доходів і витрат наданих відповідальними особами у таблицю БДР; аналіз та моделювання планового чистого прибутку по відділу; контроль виконання відповідальними особами планових показників; план-факт аналіз БДР. участь в складання і контроль дотримання нормативних складових калькуляцій продукції; участь в розробці та ухвалення економічних нормативів матеріальних та трудових витрат на здійснення діяльності відділом; розрахунок собівартості планових калькуляцій готової продукції; моніторинг поточних калькуляцій (план-факт аналіз); контроль за вірним відображенням даних внутрішньогосподарського розрахунку та управлінського обліку з виробництва в обліковій програмі; аналіз та встановлення рекомендованої ціни на продукцію; участь в оптимізації маркетингових витрат, їх прогнозування, проводячи аналіз статистики з продажів; виявлення і реалізація резервів підвищення ефективності та рентабельності діяльності направлення.
Вимоги
вища економічна освіта економіка підприємств, фінанси, облік і аудит, менеджмент, знання Excel на професійному рівні зведені таблиці, графіки, формули, аналітичний склад розуму, системне мислення.
Економіст
Умови роботи
графік роботи — п’ятиденка, 08:00−17:00 офіційне працевлаштування заробітна плата — від 14000 грн./міс, обговорюється при співбесіді робоче місце знаходиться за адресою вул. Ковпака, 51А