ТМ Козуб Продукт дарує дітям свято!

На вихідних, а саме 25.06.16, біля Львівської кав'ярні в м. Полтава стартував щорічний фестиваль: “Парад дитячих візочків”.

 

ТМ Козуб Продукт вже по традиції стала генеральним спонсором заходу, та приготувала для малечі і їх батьків приємні подарунки.

Креатив молодих мам та татусів вражав. Дитячі візочки було не впізнати, адже на парад прибули казкові замки, історичні пам'ятки Полтави, герої улюблених мультфілмів та навіть полтавська галушка, яку до речі і було оголошено переможцем у номінації «Я маленький полтавець чи полтавочка» .

Діти повірили в чудо, а їх батьки окунулись у забуте дитинство. Загалом свято було добрим та радісним, а дитячі посмішки осяювали площу. На параді всі були переможцями та отримали подарунки від ТМ Козуб Продукт.

Ми раді, що маємо нагоду подарувати дітям свято, та обіцяємо завжди підтримувати подібні заходи. Адже саме з дитинства

закладається майбутнє!

Новости

29 Ноя 2017

Поздравляем победителей Конкурса!

Поздравляем победителей Конкурса!

Конкурс закончился, розыгрыш состоялся и мы готовы огласить победителей! Было сложно выбрать лучшие 2 блюда на главный приз « Гриль»,...

Подробнее

13 Сен 2017

Подводим итоги Конкурса!

Подводим итоги Конкурса!

Вот и закончился наш очередной летний Конкурс! Все рецепты были потрясающими и идеально подходили для пикника, а именно такой была...

Подробнее

Язык

Russian Arabic Chinese (Traditional) English French Georgian German Greek Italian Japanese Spanish Ukrainian

АвторизацияРазработка и поддержка: Веб-студия Маячок | Дизайнер: Дигтярь Татьяна